Program Przedsiębiorstwo Fair Play

Miło nam poinformować, że obecnie trwa 26. edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play afiliowanego przy Krajowej Izbie Gospodarczej.  

 

Celem programu jest zachęcanie do codziennego stosowania norm rzetelnego postępowania i uczciwości we wzajemnych relacjach przedsiębiorców z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną oraz władzą lokalną i państwową.  

 

Warunkiem uczestnictwa jest prowadzenie działalności gospodarczej, od co najmniej roku kalendarzowego, poprzedzającego tegoroczną edycję oraz posiadanie siedziby w Polsce. Zgłoszenia mogą wysyłać wszystkie przedsiębiorstwa niezależnie od branży.

Pierwszym etapem przystąpienia do programu jest wysłanie deklaracji zgłoszeniowej znajdującej się pod linkiem:

https://fairplay.pl/dolacz-do-programu

 

Weryfikacja firmy przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie oceniana jest kondycja przedsiębiorstwa na podstawie wypełnionej przez nie ankiety. Następnie, w firmach zakwalifikowanych do II etapu, odbywają się wizyty odpowiednio wykwalifikowanych audytorów, którzy weryfikują prawdziwość danych zawartych w ankietach. Kapituła Programu podejmie decyzje o przyznaniu poszczególnych nagród. Każdą edycję programu kończy Wielka Gala Finałowa, podczas której następuje uroczyste ogłoszenie wyników.

Udział w programie jest płatny.

Firmy zainteresowane wzięciem udziału w  programie Przedsiębiorstwo Fair Play zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami z załączników.