Zaproszenie na spotkanie przedsiębiorców z przedstawicielem samorządu Janiną Ewą Orzełowską

Po dłuższej przerwie wracamy do spotkań przedsiębiorców z przedstawicielami lokalnego samorządu, których jako Wschodnia Izba Gospodarcza jesteśmy organizatorem. Za nami kilka udanych spotkania z osobami, które mogą wiele wnieść do rozwoju naszego miasta.

Tym razem mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie, którego gościem będzie Pani Janina Ewa Orzełowska, członkini zarządu województwa mazowieckiego.

Spotkanie odbędzie się 24 listopada (czwartek) o godz. 16:15 w Sali Konferencyjnej Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach przy ul. Wiszniewskiego 4 (I piętro)

Serdecznie zapraszamy do wspólnej rozmowy o możliwościach i pomysłach na współdziałanie przedsiębiorców z samorządem oraz o strategii jaką proponuje Urząd Marszałkowski dla rozwoju Polski wschodniej z uwzględnieniem systemów dotacyjnych i pomocowych dla przedsiębiorców. Zgodnie z nowym podziałem statystycznym na dwa obszary: Mazowsze regionalne i region warszawski stołeczny, subregion siedlecki może korzystać ze środków w ramach programu Polska Wschodnia+.

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na adres biura sekretariat@wig-wn.pl lub telefonicznie: 500 748 007 do dnia 22 listopada br.