Zaproszenie na 4. spotkanie przedsiębiorców z przedstawicielem lokalnego samorządu_02.06.2022

Szanowni Państwo,
Przedsiębiorcy regionu siedleckiego,

Kontynuując cykl spotkań przedsiębiorców z przedstawicielami lokalnego samorządu, których jako Wschodnia Izba Gospodarcza jesteśmy organizatorem, mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie, które odbędzie się

2 czerwca (czwartek) o godz. 16:30 w Sali Konferencyjnej Hotelu Arche, I piętro, ul. Brzeska 134 w Siedlcach

 Na spotkaniu będziemy mieli przyjemność porozmawiać z Panem Grzegorzem Orzełowskim, który przez wiele lat pełnił funkcję naczelnika Gabinetu Prezydenta Miasta Siedlce, obecnie dyrektor w Hotelu Zamek Janów Podlaski.Na spotkaniu będziemy mieli przyjemność porozmawiać z Panem Grzegorzem Orzełowskim, który przez wiele lat pełnił funkcję naczelnika Gabinetu Prezydenta Miasta Siedlce, obecnie dyrektor w Hotelu Zamek Janów Podlaski.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Porozmawiajmy wspólnie o możliwościach i pomysłach na współdziałanie przedsiębiorców z samorządem, a także o przyszłości naszego miasta. Ideą tych spotkań jest przedstawienie wspólnego stanowiska przedsiębiorców w sprawach związanych z planowaniem rozwiązań gospodarczych dla naszego miasta.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na adres biura sekretariat@wig-wn.pl lub telefonicznie 500 748 007 do dnia 1 czerwca br.

Informacje dotyczące odbytych spotkań znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.wig-wn.pl pod linkiem: https://wig-wn.pl/spotkania-biznesowe/