Wdrażanie koncepcji Przemyślu 4.0 szansą dla siedleckich przedsiębiorstw

Formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenie na szkolenia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wschodnia Izba Gospodarcza z siedzibą w Siedlcach, ul. Sokołowska 161 A1-008;
Pani/Pana dane przetwarzane są w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratora oraz marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a przez okres minimum 6 lat lub do odwołania zgody;
dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania;
posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO (UODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; podanie przez Pana/Panią danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne.

Zapraszamy przedstawicieli firm subregionu siedleckiego na organizowany przez Wschodnią Izbę Gospodarczą cykl warsztatów biznesowych, które będą skoncentrowane na koncepcji Przemysłu  4.0 w przedsiębiorstwach z sektorów tradycyjnych i rolnictwa. Ostatni z warsztatów odbędzie się podczas wizyty studyjnej i zostanie przeprowadzony w formie gry menadżerskiej opartej na studium przypadku transformacji przedsiębiorstwa od organizacji tradycyjnej do tzw. inteligentnej fabryki.

Koncepcja Przemysłu 4.0, znana również jako Czwarta Rewolucja Przemysłowa, jest to strategia modernizacji przedsiębiorstw, oparta na wykorzystaniu zaawansowanych technologii cyfrowych i automatyzacji. Głównym celem tej koncepcji jest stworzenie bardziej efektywnych, elastycznych i inteligentnych systemów produkcyjnych oraz usługowych.

Spotkania dedykowane są dla kadry zarządzającej, w szczególności osób merytorycznie odpowiedzialnych za kwestie rozwoju firmy.

Terminy i tematy warsztatów:

  • DZIEŃ  1      10.10.2023:

„Koncepcja Przemysłu 4.0 – idea koncepcji, kierunki transformacji gospodarki, przykłady, szanse i zagrożenia.”

  • DZIEŃ  2      31.10.2023

Przedsiębiorstwa w warunkach Przemysłu 4.0 postrzegana jako inteligentna fabryka oparta na efektywnym zarządzaniu łańcuchem wartości.”

  • DZIEŃ  3      17.11.2023

Gra menadżerska oparta na studium przypadku transformacji przedsiębiorstwa od organizacji tradycyjnej do tzw. inteligentnej fabryki połączona z wyjazdem studyjnym.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt: sekretariat@wig-wn.pl tel: 500 748 007