Warsztaty i Kolacja Biznesowa dla przedsiębiorców – 9.11.2023

Szanowni Przedsiębiorcy,

Zapraszamy Państwa na ciekawe spotkanie organizowane przez Wschodnią Izbę Gospodarczą. Spotkanie składa się z dwóch wydarzeń na których poruszymy tematy, z pozoru niezależne.

Na pierwszym (warsztatowym) eksperci omówią proces przygotowania roadmap dla wdrażania nowych technologii oraz elementy przygotowania przedsiębiorstwa do wprowadzenia zmian, natomiast na drugim omówimy aktualne możliwości pozyskania finansowania na rozwój firmy.

Dlaczego warto być na obu wydarzeniach? Dobre przygotowanie firmy do wprowadzenia zmian i nowych technologii jest kluczem do sukcesu wdrożenia, a pozyskanie środków z efektywnych źródeł na przeprowadzenie zmian i inwestycji, jest na pewno bardzo pomocne.

Zapraszamy do spędzenia tego czasu z nami. Biorąc pod uwagę obecność wysokiej klasy ekspertów i osób reprezentujących instytucje wspierające finansowanie przedsiębiorstw, na pewno nie będzie to czas stracony.

Oba spotkania odbędą się 9.11.2023 w Sali Konferencyjnej, przy ul. Młynarskiej 5 w Siedlcach.

Szczegóły dotyczące obu spotkań znajdziecie Państwo w załącznikach: 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny i możliwy po zgłoszeniu uczestnictwa na adres biura Izby: sekretariat@wig-wn.pl lub telefonicznie 500 748 007, 508 925 558

Warsztaty -zadanie publiczne pn. „Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania” dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego