V Charytatywny Triathlon i Paratriathlon Kraina Bugu – 27 sierpnia 2022

27 sierpnia 2022 odbył się  „V Charytatywny Triathlon i Paratriathlon Kraina Bugu”, nad którym Wschodnia Izba Gospodarcza objęła patronat honorowy. Wydarzenie to jest formą rywalizacji sportowej dla firm, rodzin, grup znajomych, klubów sportowych oraz formą integracji osób pełnosprawnych z niepełnosprawnymi. Jako Izba z przyjemnością i dużym zaangażowaniem włączaliśmy się w realizację poprzednich edycji Triathlonu, a podczas tegorocznej wystawiliśmy drużynę, która godnie reprezentowała naszą Izbę.

W skład naszej reprezentacji weszli:  Zenon Chodowiec firma Systemy Informatyczne Chodrom Sp. z o.o i Arkadiusz Tarczyński firma Green Building – uczestnicy spływu kajakowego na odcinku 15 km, Dariusz Lipiński firma MADAR BABE – uczestnik wyścigu rowerowego na odcinku 31 km, i Dariusz Mańkowski firma DM-Finanse – uczestnik biegu na 8km. Przy panujących tego dnia temperaturach powyżej 31oC był to naprawdę nie lada wyczyn.

Po wyczerpującej rywalizacji, w strefie relaksu na świeżym powietrzu czekała na uczestników pyszna lemoniada, aromatyczna kawa i posiłek regeneracyjny. Event w naprawdę fantastyczny sposób łączył dycha sportowej rywalizacji, zabawy i integracji dostarczając wszystkim wielu radości i wzruszeń.

O godz. 18:00 odbyła się Gala wręczenia nagród zwieńczona kolacją i zabawą z DJem.

Wielokrotnie jako Izba pomagaliśmy osobom z niepełnosprawnościami poprzez różne formy wsparcia, a tym razem nasi izbowicze pobiegli, popłynęli i pojechali by pomóc i wesprzeć podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej, ponieważ dochód z tego eventu pomoże w utworzeniu mieszkań chronionych dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Zdjęcia z eventu: