Misja biznesowa | São Paulo, Brazylia

27 listopada – 3 grudnia 2021

W dniach 27 listopada-3 grudnia 2021 Polsko – Portugalska Izba Gospodarcza(PPCC) oraz FecomercioSP – największa federacja handlu i usług w Brazylii organizują Misję Biznesową dla polskich przedsiębiorców do Brazylii.

To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku. Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

W ramach współpracy Wschodniej Izby Gospodarczej(WIG) z PPCC koszt uczestnictwa członków WIG w Misji jest objęty rabatem w takiej samej wysokości jak dla członków PPCC.  

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Biznesowej, którą wysyłamy w załączeniu. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji:

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją (poprzez wypełnienie formularza), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.  

Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 30 września 2021.

W załączniku agenda Misji.