Gra menadżerska oparta na studium przypadku transformacji przedsiębiorstwa połączona z wyjazdem studyjnym.

Mając na uwadze sygnały od przedsiębiorców dotyczące potrzeby wykorzystania w firmach nowoczesnych rozwiązań automatyzujących procesy w przedsiębiorstwie, organizujemy wyjazd studyjny do firmy HETBOT, która produkuje szeroką gamę robotów AMR, zaprojektowanych tak, aby można je było łatwo zintegrować z dowolną aplikacją. Wykorzystanie robotów jest coraz częściej stosowaną metodą na podniesienie wydajności, jakości oraz lekarstwem na braki kadrowe. Zastosowanie jest bardzo szerokie, od firm produkcyjnych, przez logistykę i magazynowanie, do zastosowania w służbie zdrowia.

Podczas tego wyjazdu będzie wyjątkowa możliwość poznania robotów od koncepcji, przez produkcję, po możliwości implementacji w przedsiębiorstwie. Będzie również kilka prezentacji firm z regionu łódzkiego które w praktyce, z powodzeniem stosują roboty w bieżącej działalności. Automatyzacja i robotyzacja to już nie tylko hasła, ale szeroko stosowane technologie na świecie, dlatego warto temat głębiej poznać i rozważyć zastosowanie lub poszerzyć już stosowane rozwiązania.

Po prezentacji  możliwości wykorzystania robotów zapraszamy na drugą cześć –warsztatową, podczas której będzie możliwość uczestniczenia w grze menadżerskiej, tematycznie związanej z procesem transformacji. Gracze w grze mają za zadanie przeprowadzić swój zespół przez cały proces zmiany w firmie. Uczestniczenie w tej grze jest okazją do uświadomienia graczom, że są częścią zespołu i jak ważne jest wzajemne wspieranie się w sytuacji zmiany.

 

Termin:                    12 grudnia 2023 (wtorek)

Miejsce:                  firma HETBOT Łódź

                         

Wyjazd studyjny będzie przeprowadzony z uwzględnieniem osób ze specjalnymi potrzebami zapewniając odpowiednie udogodnienia informatyczne, architektoniczne i obecność tłumacza migowego.

Jeśli macie Państwo w środowisku swoich znajomych osoby niepełnosprawne, a  którym uczestnictwo w ww. warsztatach mogłoby pomóc rozwinąć ich firmę to prosimy o przekazanie im informacji lub kontakt z biurem Izby.

Udział w wyjeździe studyjnym  jest bezpłatny i możliwy po zgłoszeniu się na adres biura Izby: sekretariat@wig-wn.pl  lub tel: 500 748 007, (25) 633 47 00. Ilość miejsc ograniczona.

AGENDA:

11’00 – Przyjazd do firmy HETBOT w Łodzi.

11’00-13’00 – Prezentacje w firmie HETBOT.

13’00-13’30 – przerwa obiadowa

13’30-16’30 – gra menadżerska

16’30 – zakończenie spotkania

17’00 – wyjazd z Łodzi

 

ZAPRASZAMY!