Forum Biznesu POLSKA – DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGA – 2 edycja

27 czerwca 2023 Warszawa
Dzień Gospodarczy Demokratycznej Republiki Konga

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Ambasada Demokratycznej Republiki Konga w Warszawie, zapraszają na 2 edycję Forum Biznesu poświęconego Demokratycznej Republice Konga (DRK) oraz możliwościom współpracy na tym afrykańskim rynku.

Delegacji kongijskiej przewodniczy Marszałek Senatu DRK p. Modeste Bahati Lukuembo, a w jej składzie są ponadto przedstawiciele Parlamentu, Gubernatorzy prowincji : Mongala, Nord Ubangi, Sud Ubangi, Sankuru, Agencji ds. Inwestycji ANAPI, przedstawiciele Ministerstwa Planowania, Ministerstwa SZ i Integracji Regionalnej, banków i agencji rządowych, jak również przedstawiciele sektora prywatnego z następujących branż: rolno- spożywcza, edukacja, budownictwo, nowe technologie cyfrowe, górnictwo.

Oprócz perspektyw nawiązania współpracy w sektorze wydobywczym, istnieje możliwość współpracy w zakresie realizacji priorytetowych dla gospodarki DRK projektów w ramach rolnictwa, infrastruktury – szczególnie związanych z budową dróg, kolei, budynków, sieci energetycznej, uzdatnianiem wody.

Dzień gospodarczy Demokratycznej Republiki Konga odbędzie się w dniu 27 czerwca 2023 w godzinach 10.00 – 16:00, w siedzibie KIG (tbc).

Będzie to okazja do zapoznania się z aktualnymi możliwościami współpracy w DRC, jak również do bezpośrednich kontaktów i rozmów z przedstawicielami parlamentu DRK, władz regionalnych ale przede wszystkim do indywidualnych spotkań B2B miedzy przedsiębiorcami.

Zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne polsko-francuskie podczas spotkania.

Potwierdzenie udziału i rejestracja poprzez wypełnianie formularza rejestracyjnego:

  Formularz rejestracyjny