4.spotkanie przedsiębiorców z przedstawicielem władz miasta Siedlce

2 czerwca (czwartek) o godz. 16:30 w Sali Konferencyjnej Hotelu Arche w Siedlcach odbyło się kolejne ze spotkań organizowanych przez Wschodnia Izbę Gospodarczą z przedstawicielami samorządu naszego miasta. Tym razem przedsiębiorcy mieli okazję rozmowy z Panem Grzegorzem Orzełowskim, który przez wiele lat pełnił funkcję naczelnika Gabinetu Prezydenta Miasta Siedlce, obecnie dyrektor w Hotelu Zamek Janów Podlaski.

Pan Grzegorz Orzełowski określił się mianem społecznika w Siedlcach, któremu zawsze leżało na sercu dobro miasta i jego mieszkańców. W rozmowie z przedsiębiorcami odniósł się do tego, jak ważne jest pierwsze wrażenie w Urzędzie Miasta. Zwrócił uwagę na pewne sprawy dotyczące jakości obsługi w Urzędzie Miasta, które powinny zostać mienione. Propozycją z jego strony na rozwiązanie tego problemu byłby system audytowania prac Urzędu dla utrzymania jakości, który będzie premiował dobrze i sprawnie pracujące wydziały.

Kolejna rzecz, na którą zwrócił uwagę nasz gość, to usprawnienia poruszania się po naszym mieście, dla którego rozwiązaniem mogłoby być opracowanie systemu uwalniającego zatory komunikacyjne.

Pan Grzegorz Orzełowski podczas spotkania przedstawił projekt hali widowiskowo- wystawienniczej, która według niego byłaby szansą rozwoju dla naszego miasta dając również możliwości dla współpracy samorządu i przedsiębiorców.

Jako kolejny gość spotkań z przedsiębiorcami zwrócił uwagę na konieczność wspólnego porozumienia się miasta i gminy.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Grzegorzowi Orzełowskiemu za poświęcony czas i merytoryczne spotkanie z przedsiębiorcami naszego regionu.